HABERLER

Arvento, 3.kez Türkiye’yi Avrupa İş Ödülleri'nde Temsil Edecek

Avrupa’nın en prestijli iş ödülleri arasında yer alan Avrupa İş Ödülleri’nde (European Business Awards), güçlü rakiplerini geride bırakarak Türkiye’yi Avrupa’da temsil etmeye hak kazanan, 40 şirket arasında yer alan Arvento, üst üste 3.kez bu onura layık görülmenin mutluluğunu yaşıyor.

Bu yıl 31 Avrupa ülkesinden, 527 şirketin finale kaldığı Avrupa İş Ödülleri’nde, kendi kategorisinde Türkiye’yi temsil edecek olan Arvento, aynı yarışmanın 2011 yılı ayağında “Ruban D’Honneur (Onur Kurdelası’na)” layık görülmüş ve kendi kategorisinde Avrupa'nın en başarılı 10 şirketi arasında yer almıştı. Arvento aynı zamanda, yarışmanın 2012 yılı ayağında ise halk oylaması ile “Ulusal Halk Şampiyon’luğuna” layık görülmüştü.

Finalist şirketlerin, “Ruban D’Honneur” ünvanı için mücadele edeceği yarışma süreci, kademeli olarak Ocak ve Nisan aylarında açıklanacak olan sonuçlar ile tamamlanacak. Avrupa genelinde ticari başarı göstermiş, alanında yenilikler üreten ve sosyal sorumluluk bilinciyle çevresine katkı sağlayan şirketleri belirlemek amacıyla düzenlenen Avrupa İş Ödülleri, 2007 yılından bu yana farklı sektörlerden binlerce şirketin; inovasyon, liderlik, sosyal sorumluluk, pazarlama, büyüme stratejileri, çalışan bağlılığı, süreç yönetimi ve müşteri sadakati alanlarındaki başarılarını, Avrupa çapında kanıtlamaları için fırsat veriyor.

Arvento Mobil Uygulamaları

Baykom Bilişim © 2013     info@baykombilisim.com     Tasarım AJANSWEB