ÜRÜNLER ve SERVİSLERTreyki özellikle; çocuklar yaşlılar hastalar ve engelliler gibi ilgiye ve bakıma ihtiyaç duyan kişilerin güvenliği için geliştirilmiş bir mini takip sistemidir.

Treyki Kişi ve Nesne Takip Sistemi Paketi

Sevdikleriniz ve değerli varlıklarınız Treyki ile gözünüzün önünde ve güvende.

İhtiyacınız olan herşey tek bir pakette:

• Treyki
• Yazılımlar
• Lisanslı Haritalar
• 7/24 Çağrı Merkezi

Arvento Ürün Kataloğu (PDF Formatında) »

Treyki hakkında daha fazla bilgi için »


Treyki

Küçük ebatları ve hafifligi ile çantada, cepte hatta bir klips ile üstte kolayca taşınabilir,

Tek bir butona basarak önceden tanımlanmış numaralara Acil Durum (SOS) sinyali gönderebilir,

Aranabilir veya tek bir tuş ile önceden tanımlanmış bir numarayı arayabilir. Handsfree özelliği ile sesli görüşme yapılabilir,

Tanımlanabilir butonlar sayesinde tek bir tuş ile önceden tanımlanmış kişi veya kişilere SMS veya e-posta gönderebilir,

Entegre G-Sensör sayesinde çarpma, düşme gibi durumları algılayabilir.

Treyki Teknik Özelliklerini PDF dökümanı olarak indirebilirsiniz »

Gelişmiş Yazılım Uygulamaları

Treyki Paketi ile size verilecek şifrelerle Treyki'nizi ister "Web Tabanlı Yazılım" ile, isterseniz bilgisayarınıza kuracağınız "Desktop Yazılımı" ile kolayca takip edebileceksiniz. Arvento'nun akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar için geliştirdiği iPhone, iPad, BlackBerry, Android ve Nokia uygulamalarını indirerek Treyki'nizi cep telefonunuz ve tablet bilgisayarlarınızdan da kolaylıkla izleyebileceksiniz.

Arvento Desktop YazılımıArvento desktop yazılımı ile sayısal haritalar kullanıcı bilgisayarlarına yüklenmekte, sadece cihazın gönderdiği bilgiler internet üzerinden gelmektedir. Böylece sistem çok daha hızlı ve efektif çalışmakta, düşük bant genişliğindeki veya yavaş internet bağlantılarında bile hızlı ve sorunsuz olarak kullanılabilmektedir.


Web Tabanlı Yazılımwww.arvento.com adresinden şifre ile giriş yapılarak Internet Explorer, Google Chrome gibi tarayıcılar ile internet bağlantısı olan tüm bilgisayarlardan kullanılabilir.


Akıllı Telefon ve Tablet UygulamalarıiPhone, iPad, BlackBerry, Nokia ve Android işletim sistemli telefon ve tablet bilgisayarlar için özel olarak geliştirilmiş yazılımlar ile araçlar cep bilgisayarlarından da sayısal haritalar üzerinde on-line olarak izlenebilir, alarm ve uyarı mesajları takip edilebilir, geçmişe yönelik raporlar alınabilir.


3780 SMS3780 SMS servisi sayesinde aracın bulunduğu yer ve hızı SMS ile de takip edilebilir. Aracın plakasının yazılarak 3780 özel Arvento hattına kısa mesaj (SMS) olarak gönderilmesi yeterlidir. Sistem birkaç saniye içinde aracın bulunduğu adresi ve hızını cep telefonuna kısa mesaj olarak geri gönderir.


Lisanslı Haritalar
Dünyanın Haritası Sokak Sokak Ekranınızda

Treyki Paketinde Avrupa, Azerbaycan, Arap Yarımadası, CIS ülkeleri ile K.K.T.C. haritalarının yanı sıra Türkiye'de 81 ilin ve birçok ilçenin cadde, sokak ve önemli yerler detayındaki lisanslı haritalarını kullanabilecek, Treyki'nizi bu haritalar üzerinde izleyebileceksiniz.

2 yıllık abonelik süresince haritalar ücretsiz olarak güncellenecektir. Dilerseniz bina ve bölge ekleyerek, kendinize özel haritalar oluşturabilir, istediğiniz anda Arvento'nun sunduğu lisanslı sayısal haritalar yerine Google uydu haritalarına geçiş yapabilirsiniz.

7/24 Çağrı Merkezi
Kesintisiz hizmet ve destek için Arvento çağrı merkezi 7 gün 24 saat sizinle birlikte olacak. Isterseniz opsiyonel olarak satın alabileceğiniz hizmet paketimiz ile araçlarınızı biz takip ve kontrol ederek size raporlayabilir ve acil bir durumda anında sizi bilgilendirebiliriz.

Arvento Mobil Uygulamaları

Baykom Bilişim © 2013     info@baykombilisim.com     Tasarım AJANSWEB