ÜRÜNLER ve SERVİSLERİleri teknoloji, mükemmel tasarım, en iyi performans

Konteyner Takip Paketi

Uzun süreli batarya gerektiren ve zorlu çevre koşullarına ayak uyduracak konteyner takip çözümü için gerekli herşey tek bir pakette:

• imt.53 Konteyner Takip Cihazı
• Yazılımlar
• Lisanslı Haritalar
• 2 Yıllık Abonelik Hizmeti (Abonelik süresince devam eden sınırsız garanti)
• 7/24 Çağrı Merkezi

Arvento Ürün Kataloğu (PDF Formatında) »


imt.53 Konteyner Takip Cihazı

IP67 Standardında, Dayanıklı Tasarım, En iyi Performans

Özellikle "konteyner" takip ve benzeri, enerji ve montaj imkanı olmayan projeler için geliştirilmiştir,

Mıknatıslı sistem sayesinde araçlara kolayca tesis edilir. Aracın üstüne bırakılması yeterlidir,

300-1500 saat sürekli operasyon sağlayan dahili Li-ion batarya,

IP67 standardında tasarımı ile suya, toza, düşmeye dayanıklıdır. Her türlü dış hava koşulunda kullanılabilir,

Cihaza entegre sensör sayesinde araca takıldığını ve araçtan söküldüğünü algılayarak uyarı mesajı gönderir,

Cihazın izinsiz olarak kapatılması yazılım yoluyla engellenebilir.

Teknik Özellikleri PDF dökümanı olarak indirebilirsiniz »

Gelişmiş Yazılım Uygulamaları

Konteyner Takip Paketi ile size verilecek şifrelerle araçlarınızı ister "Web Tabanlı Yazılım" ile, isterseniz bilgisayarınıza kuracağınız "Desktop Yazılımı" ile kolayca takip edebileceksiniz. Arvento'nun akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar için geliştirdiği iPhone, iPad, BlackBerry, Android ve Nokia uygulamalarını indirerek araçlarınızı cep telefonunuz ve tablet bilgisayarlarınızdan da kolaylıkla izleyebileceksiniz.

Arvento Desktop YazılımıArvento desktop yazılımı ile sayısal haritalar kullanıcı bilgisayarlarına yüklenmekte, sadece cihazın gönderdiği bilgiler internet üzerinden gelmektedir. Böylece sistem çok daha hızlı ve efektif çalışmakta, düşük bant genişliğindeki veya yavaş internet bağlantılarında bile hızlı ve sorunsuz olarak kullanılabilmektedir.


Web Tabanlı Yazılımwww.arvento.com adresinden şifre ile giriş yapılarak Internet Explorer, Google Chrome gibi tarayıcılar ile internet bağlantısı olan tüm bilgisayarlardan kullanılabilir.


Akıllı Telefon ve Tablet UygulamalarıiPhone, iPad, BlackBerry, Nokia ve Android işletim sistemli telefon ve tablet bilgisayarlar için özel olarak geliştirilmiş yazılımlar ile araçlar cep bilgisayarlarından da sayısal haritalar üzerinde on-line olarak izlenebilir, alarm ve uyarı mesajları takip edilebilir, geçmişe yönelik raporlar alınabilir.


3780 SMS3780 SMS servisi sayesinde aracın bulunduğu yer ve hızı SMS ile de takip edilebilir. Aracın plakasının yazılarak 3780 özel Arvento hattına kısa mesaj (SMS) olarak gönderilmesi yeterlidir. Sistem birkaç saniye içinde aracın bulunduğu adresi ve hızını cep telefonuna kısa mesaj olarak geri gönderir.


Lisanslı Haritalar
Dünyanın Haritası Sokak Sokak Ekranınızda

Treyki Paketinde Avrupa, Azerbaycan, Arap Yarımadası, CIS ülkeleri ile K.K.T.C. haritalarının yanı sıra Türkiye'de 81 ilin ve birçok ilçenin cadde, sokak ve önemli yerler detayındaki lisanslı haritalarını kullanabilecek, Treyki'nizi bu haritalar üzerinde izleyebileceksiniz.

2 yıllık abonelik süresince haritalar ücretsiz olarak güncellenecektir. Dilerseniz bina ve bölge ekleyerek, kendinize özel haritalar oluşturabilir, istediğiniz anda Arvento'nun sunduğu lisanslı sayısal haritalar yerine Google uydu haritalarına geçiş yapabilirsiniz.

2 Yıllık Sunucu ve Abonelik Hizmeti
Standart Pakete sahip olduğunuzda 2 yıl boyunca sunucu hizmeti, yazılım ve harita güncellemeleri için hiç bir ek ücret ödemeyeceksiniz. İki yılın sonunda aboneliğinizi yenilediğinizde, haritalarınız ve yazılımlarınız güncellenmeye devam ederken imt.11 araç takip cihazınızın garanti süresi de devam edecek. Böylece sisteminiz her zaman Arvento garantisi altında olacak.

7/24 Çağrı Merkezi


Kesintisiz hizmet ve destek için Arvento çağrı merkezi 7 gün 24 saat sizinle birlikte olacak. Isterseniz opsiyonel olarak satın alabileceğiniz hizmet paketimiz ile araçlarınızı biz takip ve kontrol ederek size raporlayabilir ve acil bir durumda anında sizi bilgilendirebiliriz.

Arvento Mobil Uygulamaları

Baykom Bilişim © 2013     info@baykombilisim.com     Tasarım AJANSWEB