HAKKIMIZDA

1996 yılında kurulan Baykom Bilişim Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemleri teknolojilerini %100 yerli sermaye ile gerçekleştiren Arvento'nun Kurumsal İş Ortağıdır.

Merkezi Antalya'da bulunan Baykom Bilişim Arvento'nun "Kurumsal İş Ortağı" sıfatı ile ürün ve hizmetlerinin Türkiye çapında satış ve servis hizmetlerini vermektedir.Arvento Mobil Sistemler A.Ş. kimdir? neler yapar?

Arvento Mobil Sistemler A.Ş. mobil teknolojiler üretmek amacıyla yüzde yüz yerli sermaye ile Türkiye’de kurulmuş bir teknoloji şirketidir. Özellikle Araç Takip Sistemi konusunda uzmanlaşan Arvento Türkiye'nin en yaygın satış ve satış sonrası ağı ile bugün ülkemizde kendi alanında lider konumundadır.

Türkiye'nin pazar lideri

78.000 müşteri ve 895.000 araç referansı ile Türkiye'de Pazar Lideri konumunda olan ve bugüne kadar Türkiye’nin en büyük araç takip projelerini gerçekleştiren Arvento, yurtiçinde ve yurtdışında yeni projelere imza atmaya devam etmektedir.

Teknoloji ihraç ediyor

Kendini mobil sistemler geliştirip üretmeye adamış bir teknoloji şirketi olan Arvento, araç takip ve filo yönetim sistemleri, nesne- kişi takip sistemleri, tekne takip sistemleri ve M2M çözümleri geliştirip üretmektedir. Tamamını Türkiye’de geliştirip ürettiği teknolojiyi 3 kıtaya ihraç eden Arvento alanında son 12 yıldır Türkiye’de pazar lideri, Arap Yarımadası, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Doğu Avrupa ve Bağımsız Devletler Topluluğu bölgelerinin ise en büyük oyuncusudur.

Büyümeye devam ediyor

Türkiye’nin İlk 500 Bilişim Şirketi” sıralamasında,”Mobil Uygulama Gelirleri Kategorisinde” son üç yıldır en yüksek gelire sahip ilk beş bilişim şirketi arasında yer alan Arvento, yıldan yıla yükselen bir grafik çizmeye devam ediyor. 2010, 2011 ve 2012 yıllarında "Deloitte Fast 50" listesinde yer alan Arvento, 2011 European Business Awards organizasyonunda kendi kategorisinde Avrupanın en başarılı 10 şirketi arasında yer alarak önemli bir başarıya imza atmıştır.

Ödüllendiriliyor

Türkiye’nin İlk 500 Bilişim Şirketi araştırmasında “Mobil Uygulama Yazılımı Gelirleri" kategorisinde Türkiye’nin en yüksek gelire sahip bir numaralı şirketi seçilen Arvento, 2010 - 2016 yılları arasında "Deloitte Technology Fast 50" listesinde yer almıştır.

Arvento projeleri 2006-2016 yılları arasında Türkiye’nin en büyük GSM Operatörü Turkcell tarafından üst üste Türkiye’nin “En Başarılı Kurumsal Uygulama” ödülüne layık görülmüştür. T.C. Orman Bakanlığı, Orman Genel Müdürlüğü için geliştirilen “Yangın Yönetim Sistemi” projesi, TÜSIAD ve Türkiye Bilişim Vakfı tarafından, “Türkiye’nin En Başarılı e-Devlet Uygulaması” ödülüne layık görülmüştür. T.C. Sağlık Bakanlığı için geliştirilen “112 Acil Operasyon Yönetim Sistemi” projesi ise IBM Tarafından“ Yılın Projesi” ödülüne layık görülmüştür.

Arvento Mobil Uygulamaları

Baykom Bilişim © 2013     info@baykombilisim.com     Tasarım AJANSWEB